Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/augustus/domains/btyliszczak.pl/public_html/include/header.php on line 4
Bożena Tyliszczak - Mentorka w programie Lean in STEM
  • Innowacyjne rozwiązania
  • Biomateriały
  • Nanotechnologia
  • język:
wielkość czcionki: A- A A+

Mentorka w programie Lean in STEM

Dr inż. Bożena Tyliszczak to jedna z kilku niezwykłych kobiet, które  zdecydowały się zostać mentorkami w pierwszym w Polsce programie mentoringu kobiecego w branży technologicznej i nauce.

Ideą programu jest  partnerska relacja między mistrzynią (mentorką) a uczennicą (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału uczennicy. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Bożena Tyliszczak

naukowczyni z Politechniki Krakowskiej

Jest mistrzynią w pozyskiwaniu grantów na badania. Za swoje osiągnięcia naukowe otrzymała ponad 40 nagród i wyróżnień m.in. złoty medal na 62 Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik Brussels INNOVA 2013 - nagroda zespołowa, kierownik zespołu, srebrny medal na 61 Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik Brussels INNOVA 2012 nagroda zespołowa, kierownik zespołu. Z wykształcenia jest technologiem tworzyw sztucznych, z zamiłowania podróżniczką i fotografką, a z natury odkrywca i to właśnie dzięki takiemu podejściu do świata nieustannie rozwija swoją pracę badawczo – naukową. W swoich badaniach zajmuje się interdyscyplinarną tematyką związaną z technologią chemiczną, inżynierią materiałową, nanotechnologią oraz biotechnologią. W maju 2013 została członkiem Rady Młodych Naukowców.

http://www.leaninstem.pl/program-mentoringowy?mentor=10

Aktualności:

Zasłużona dla ruchu innowacji

czytaj więcej »
Krakowianin Roku 2014

czytaj więcej »
Stypendium dla Wybitnych Młodych Naukowców

czytaj więcej »
wszelkie prawa zastrzeżone 2012
Bożena Tyliszczak
Design: AKlo WEB